O nas

Twoje miejsce

w Palmiarni

 

Biznes

w palmiarni

Palmiarnia, to także idealne miejsce na zamknięte spotkania biznesowe. Do Państwa dyspozycji mamy salkę VIP dostosowaną do spotkań w wąskim, maksymalnie kilkunastoosobowym gronie. Jeżeli zależy Państwu na spotkaniu w wyjątkowym miejscu, a jednocześnie na komforcie, spokoju i multimedialnym zapleczu, ta sala jest właśnie dla Was.

 

biz1

 

kaw2

Kawiarnia

pod palmami

Największa restauracja w mieście to również idealne miejsce na kawę czy deser wyprodukowany w naszej cukierni. Taras na pierwszym piętrze Palmiarni, to idealnie miejsce na aromatyczną kawę i słodką przekąskę. Nasza kawiarnia ma walory niespotykane w żadnym innym miejscu w Zielonej Górze. Tu wszystko smakuje wyjątkowo!

Idealny

klimat

Palmiarnia, to nie tylko największa restauracja w mieście, ale także unikalne miejsce spotkań. W naszych przestronnych wnętrzach zaplanujesz i zorganizujesz każdą imprezę. Wyjątkowość miejsca w połączeniu z doskonałą kuchnią i unikalnym tropikalnym klimatem sprawiają, że każda okoliczność nabiera tu jeszcze bardziej wysublimowanego charakteru. Nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji. Jeśli się bawić, to tylko w Palmiarni!

 

 

_DSC8426 - Kopia

 

_DSC8346 - Kopia - Kopia

Zawsze

Dla was

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, które może sprawić że spędzicie w naszych progach wyjątkowe chwile. Wszelkie imprezy okolicznościowe organizujemy z pasją i indywidualnym zaangażowaniem dostosowanym do Waszych wymagań. Impreza na kilka czy kilkaset osób jest przez nas traktowana z identyczną dbałością. Każdego klienta traktujemy priorytetowo. W Palmiarni pracujemy dla Was!